Yurtdışı Cep Telefonu Numarası Sorgulama – Öğrenme

cep telefonu

Elinizde yurtdışına ait bir telefon numarası öğrenme isteği varsa veya cep telefonunuzun ekranına yurtdışından olduğu belli bir telefon numarası düşmüş, sizi aramışsa siz bu numaraya geri dönmeden bu numaranın kime ait olduğunu, yurtdışındaki bir yabancıya mı yoksa yurtdışında yaşayan bir Türk’e mi ait olduğunu adı ve soyadı ile birlikte öğrenmek için aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

YURTDIŞI NUMARA SORGULAMA

+90 ile başlamayan numaralar yurtdışı numaralarıdır. Bu tel noların önünde genelde birkaç tane sıfır (00) bulunmaktadır. Gazete ve televizyonlards görüldüğü üzere özellikle Bulgaristan’dan sıkça arama yapılmaktadır. Buradan yapılan aramarda, evli, boşanmış veya dul olduğunu iddia eden kadınlar kişileri para transferine teşvik etmektedir. Bunlar istisnai durumlar tabii ki.

Peki yurtdışına ait bir telefon numarasının kime ait olduğunu nasıl öğrenebiliriz?
Bunun için öncelikle yurtdışında yer alan operatörün servis sağlayıcısı kullanmanız gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse Telecom Italia hattına sahipseniz, bu hat üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Ancak böyle bir hatta sahip değilseniz internet üzerinden kime ait olduğunu öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. Aşağıda yer alan linkle tıklayarak, sizi arayan numarayı girdikten sonra, size gelecek doğrulama kodunu da girerek, arayan kişinin kimlik bilgilerini ad ve soyad olarak öğrenebilirsiniz. Bu kişi yurtdışında yaşayan bir Türk veya bir yabancı da olabilir.

YURTDIŞI TELEFON NUMARASI BULMA VE SORGULAMA İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

*** Yurtdışı numara öğrenme hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

94 thoughts on “Yurtdışı Cep Telefonu Numarası Sorgulama – Öğrenme

 1. bircan says:

  Almanyada yasayan birkisinin telefon numarasi bulmamlazim cocuklarimi goturdu ulasamiyirum yardimci olurmusuz

 2. Zeki says:

  faire adil bulgaristan yaşıyorum diye benimle görüştüğü telefon numarısı onamı ayittir beni dolandırdı onu arıyorum lütfen yardımcı olun +359 892 915 409 bu numaraya dikkat ben canım yandı başkaları yanmasın

 3. FUSUN SEZER says:

  ARAV KHANNA tel numarasını bulamıyorum.Dubaı Holdıng yabancı dılım ıyı olmadıgı ıcın bu kısının telefonunu operatorden alamadım.Bırde 6501913601 bu numara kıme aıt ve cevırdıgımde hangı numaralar basa gelmelıdır

 4. feridun says:

  003306250620 bu numara eksik aradığım kişiye ulaşamıyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

 5. Kerem says:

  +49 1577 2655856

  Almanyada yaşıyor bu numara sahibi ama adını soy adını bilmiyorum tam olarak bunu acil öğrene bilir misiniz Teşekkür ederim şimdiden.

 6. abdulkadir says:

  Selam ben belcikadan birinin numarasini ogrenmek istiyorum nasil ogrenirim ismi .altın aydin .belcika gent te oturu yo

 7. Sevim says:

  Merhaba çok Rica ediyorum bana da yardımcı olurmusunuz?almanyada yaşayan halam adı Emine parlak trabzon dogumlu hernede yaşıyor ama semti bilmiyorum yaşı 76 civari lütfen telefon numrasini öğrenebilirmisiniz!!

 8. Yasar says:

  Kimse yardim edemes burda. bana öğle geldi nekadar sor bu işler bi numara bulma almanya da arkadaş var numara bulamıyorum

 9. Sefa Mutlu says:

  Almanya’da yaşayan bir arkadaşımın numarasına ulaşmam lazım, çok acil lütfen bana yardımcı olun. Dilara Derin veya Selim Derin Stuttgart olabilir yaşadıkları şehir emin değilim.

 10. yasar says:

  004917625347525 beate Ceglarek eski numara budur adres ve telefon şimdiden teşekkür ederim bulabilirseniz teşekkür ederim

  • Sercan says:

   Hayırdır birader aynı numara ile yazışıyorum ben sahte biri mi? Lütfen acil dönüş yaparmısın? Tufaya düşürelim gerekirse?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>