Almanya Telefon Numarası Bulma – Tel No Sorgulama

almanya

Yurtdışı telefon numarası sorgulama rehberinden – Almanya Federal Cumhuriyeti telefon no sorgulama nasıl yapılır buna dair bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ALMANYA TELEFON NUMARASI ÖĞRENME

Avrupa Birliği ülkelerinden birisi olan aynı zamanda Avrupa’nın en büyük ülkesi olan Almanya’nın uluslararası telefon kodu +0049′dur. Yani telefonunuzun ekranına 0049 veya 49 ile başlayan bilinmeyen numara düştüyse bu Almanya’ya ait bir telefon numarası demektir. Bunu Türkiye’deki telefon rehberlerinden, numaranın kime ait olduğunu öğrenmeniz mümkün değildir. Ancak Almanya telefon sorgulama siteleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Tabii bunu yapmanız için de Almanya’daki telefon şirketleri ve firmalarına kayıtlı bu telefon numarasının herkesin görmesine açık olmasına izin vermiş olması gerekiyor.

TEL NO SORGULAMA – BULMA VE ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

*** Almanya telefonları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

39 thoughts on “Almanya Telefon Numarası Bulma – Tel No Sorgulama

  1. Yigit says:

    Almanya Berlin delburk str no 38 de oturan Ömer Sınaç ‘in telefon numarasını öğrenmek istiyorum . Yardımcı olur musunuz ?

  2. Sevim says:

    Merhabalar ben almanyada oturan bir akrabamin telefon numarasıni öğrenmek istiyorm lütfen çok rica ediyorum bana da yardımcı olun

  3. Ela says:

    +4917661663708 telefon numarası hakkında kime ait olduğunu öğrenebilirseniz çok sevinirim. Yardımınız için teşekkür ederim .

  4. merhaba ben eski bir arkadasıma ulasmak ıstıyorum soyısmını bılmedıgım ıcın sosyal medyada bulamıyorum ama numarası aklımda 00491623102917 bu kısı bulursanız cok sevınırım kıme aıtmıs numara ısım soyısım lazım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>