Bluelight Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Tel No

http://www.kt-trade.com/resim/site/bluelight-logo.png

Elektronik ürün markaları kategorisinden Blueligt müşteri hizmetleri telefonu sorgulama – öğrenme ve diğer iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

BLUELIGHT İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon numarası: GÜNCEL NUMARAYI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!
Arama merkezi yönü: Özel hat – Türkiye geneli
Yurtdışı araması: Açık. Arama yaparken +90 kodunu ve arayacağınız ilin alan kodunu (0212) eklemeyi unutmayınız.
Hakkında bilgi: Bu marka, BİM Marketleri’nde ürünleri satılan elektrikli ev aletleri, mutfak eşyaları ve diğer elektronik eşyalar üreten elektronik markasıdır.

 

Bluelight iletişim bilgileri hakkında genel bilgiler:
444′lü numaralar, servis sağlayıcının müşteri hizmetleri olarak tahsis ettiği numaralardır. Sabit telefon ve cep telefonlarından (Turkcell – Avea – Vodafone) ararken başına alan kodu koymanıza gerek yoktur. Ancak sabit telefonlardan arama yaparken, aramak istediğiniz şehrin alan kodunu ekleyerek arama gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan Bluelight teknik servisleri numarası internetten derlenmiştir. Telefon numarası rehberi zaman içerisinde değişiklik göstermiş olabilir. Bu konuda bir tespitiniz olursa; yukarıda yer alan numaranın hatalı, eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsanız; lütfen bizimle iletişime geçiniz.

*** Bluelight müşteri hizmetleri tel no hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

9 thoughts on “Bluelight Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Tel No

 1. RESUL ALAGÖZ says:

  SAYIN YETKİLİ

  Bluelight Outdoor Misinalı kenar kesme makinası arıza yaptı.

  Ankarada teknik servisiniz varmı.? Nerede nasıl tamir

  ettirebilirim.? TEŞEKKÜRLER.

  ETİMESGUT / ANKARA

 2. Fatma says:

  Merhabalar bluelight kazanli utum sürekli su akıtıyor ve utunun sıcaklık ayar yeri ışığı yanmiyor sigorta attrdi acil servise vericem en yakin yer nerede garantili ürünum batikente en yakn yer veya servis çalışanı gelip alsn lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>