Hürriyet Gazetesi Telefon Numarası – Hürriyet Telefonu

 

Basın – yayın kuruluşları – gazeteler rehberinden Hürriyet gazetesi telefonu sorgulama – öğrenme ve diğer iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

HÜRRİYET GAZETESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon numarası: GÜNCEL NUMARAYI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!
Arama merkezi yönü: Sabit hat – İstanbul Avrupa Yakası yönü
Yurtdışı araması: Açık. Arama yaparken +90 kodunu ve arayacağınız ilin alan kodunu (0212) eklemeyi unutmayınız.
Hakkında bilgi: Bu tel no, Hürriyet Gazetesi okur temsilcisi telefon numarasıdır. Aynı zamanda Hürriyet müşteri hizmetleri olarak hizmet vermektedir.

 

Hürriyet iletişim bilgileri hakkında genel bilgiler:
Bu numara, Türk Telekom ve diğer servis sağlayıcılar tarafından tahsis edilmiş sabit numaradır. İstanbul Avrupa Yakası dışındaki bir konumdan, cep telefonlarından (Turkcell – Avea – Vodafone) veya Skype gibi online görüşme programlarından ararken başına alan kodu koymanız gerekmektedir. Ancak Avrupa Yakasındaki sabit telefonlardan arama yaparken, aramak istediğiniz şehrin alan kodunu ekleyerek arama gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan Hürriyet Gazetesi numarası internetten derlenmiştir. Telefon numarası rehberi zaman içerisinde değişiklik göstermiş olabilir. Bu konuda bir tespitiniz olursa; yukarıda yer alan numaranın hatalı, eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsanız; lütfen bizimle iletişime geçiniz.

*** Hürriyet tel no hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Hürriyet Gazetesi Telefon Numarası – Hürriyet Telefonu

  1. Boran Resne says:

    linkinde anlatilanlarda YAPILAN Kronolojik hatalarla, lisan ve LISANDA ZAMAN KULLANIMINDAKI yetersizlik, HAD SAFHALARDA !

    “HÜRRIYET TÜRKCESI” YARATMAYA MUVAFFAK OLMUSLAR OLARAK , KENDINIZLE NE KADAR ÖVÜNSENIZ AZDIR !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>