İsimden Numara Sorgulama ve Telefon Bulma

numara

Adını ve soyadını bildiğiniz bir kişinin telefon numarasını öğrenmek için çeşitli telefon rehberleri mevcut. Aşağıda bunlardan en başarılısını açıklayacağız.

İSİMDEN NUMARA BULMA

Elinizde bir kişinin adı ve soyadı var. Ve siz de bu kişiye ait sabit telefon numarası veya Turkcell, Avea veya Vodafone cep telefonu numarası öğrenmek istiyorsanız, bununla ilgili isimden telefon numarası sorgulama ve bulma programları mevcuttur. Bunların içinden ücretsiz olaranlar daha doğrusu bedava olduğunu iddia edenler de var ancak bunlar çoğu zaman telefon numarası, ad soyad gibi kişisel bilgileri avlamak için hazırlanmış palavralardır. Aşağıda yer alan internet sitesi ise isimden cep telefonu numarası bulma ve sorgulama üzerine çalışan bir site. Ve bu siteler içerisinde en başarılısı olarak karşımıza çıkıyor.

İSİMDEN TEL NO BULMA VE SORGULAMA İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

*** İsimden cep numarası öğrenme hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

17 thoughts on “İsimden Numara Sorgulama ve Telefon Bulma

  1. emre bircanin telefon uzerine kayitli ve ona ait telefon nosu ogenmek isdiyorum avruba yakasinda oduruyor isinize yarar belki acil cevap verirseniz sevinirim simdiden teşkkurler.

  2. fatma says:

    Emre bircan numarasını ona ait nosu bulunmasini isdemisdim halen bir cevap vermediniz lutfen çok acil hayat memat meselesi lutfen yardim edin acil cungu rica ediyorum teşkkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>