Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Tel No

Turizm ve seyahat firmaları- otobüs şirketleri kategorisinden Metro Turizm telefonu sorgulama – öğrenme ve diğer iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

METRO TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon numarası: GÜNCEL NUMARAYI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!
Arama merkezi yönü: Özel hat – Türkiye geneli
Yurtdışı araması: Açık. Arama yaparken +90 kodunu ve arayacağınız ilin alan kodunu (Örneğin Malatya için 0422) eklemeyi unutmayınız.
Hakkında bilgi: Bu telefon hattı, Metro müşteri hizmetleri 444′lü telefon hattıdır. Arama yapmadan önce aramak istediğiniz ofisin bulunduğu şehrin alan kodunu girmeyi unutmayınız.

 

Metro iletişim bilgileri hakkında genel bilgiler:
444′lü numaralar, servis sağlayıcının müşteri hizmetleri olarak tahsis ettiği numaralardır. Sabit telefon ve cep telefonlarından (Turkcell – Avea – Vodafone) ararken başına alan kodu koymanıza gerek yoktur. Ancak sabit telefonlardan arama yaparken, aramak istediğiniz şehrin alan kodunu ekleyerek arama gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan Metro Turizm numarası internetten derlenmiştir. Telefon numarası rehberi zaman içerisinde değişiklik göstermiş olabilir. Bu konuda bir tespitiniz olursa; yukarıda yer alan numaranın hatalı, eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsanız; lütfen bizimle iletişime geçiniz.

*** Metro Turizm tel no hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Tel No

  1. Selma Albayrak says:

    13ocak2015 Alanya İstanbul saat bes te gitmek icin bilet aldım fakat özel nedenlerden dolayı gidemedim12 Ocak 2015 de arayıp Musteri hizmetlerini durumumu söyleyip geriye iade ettim aldigim bileti internetten kredi kartiyla aldığım icin 7gun icinde yüklenir paraniz kredi kartına dediler 20 gun oldu hala yuklenmedi gereğini araştırıp bu konuda beni bilgilendiriseniz cok sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>