Ünlülerin Telefon Numarası Nasıl Bulunur? – 2018

telefon

Herkesin telefon numarası sorgulanabiliyor. Her insanın telefonu öğrenebiliyorken, ünlülerin telefonlarını öğrenmek de mümkün olamaz mı? Pek ala olabilir ama nasıl? Aşağıda yabancı ve Türk ünlülerin telefon numarası nasıl bulunur anlatılmıştır.

ÜNLÜLERİN TELEFONLARI CEP NOLARI

Geçtiğimiz günlerde internette ”ünlülerin telefonları hacklendi”  – ”ünlülerin cep telefonu numaraları hacklenmiş” diye haberler ortaya çıktı. Özellikle de magazin sitelerinde. Tabii bunu kullanan, bu haberi istismara ederek yararına kullananlar da oldu. Bu haberler, Hürriyet gazetesi’nin tık almak için uyguladığı asparagas sloganlardan farksız bir şeydi tabii ki. Yurtdışındaki ünlülerin yani yabancı ünlülerin cep telefonu numaraları idi aslında heklenen. Türk ünlülerin cep numaraları değil. Peki yerli ünlülerin cep telefonu numarası nasıl bulunur? Bunun için özel bir çabaya gerek yok. Yapılacak tek şey internette hizmet veren telefon rehberi ve cep no sorgulama sitelerinden birinden yararlanmak. Ad ve soyad ile cep numarası öğrenme ile ünlülerin cep numarası öğrenilebilir. Tabii herkes için geçerli şartlar ünlüler için de geçerli. Paylaşımı aktif hale getirip, telefon rehberlerinde görünmeyi açık hale getirmeleri şart. Bununla ilgili bir cep no sorgulama sitesi aşağıda yer almaktadır.

*** 2018 Türk ünlülerin cep telefonu numaraları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

60 thoughts on “Ünlülerin Telefon Numarası Nasıl Bulunur? – 2018

  1. Gulsah says:

    Ben de seçkin Özdemir’in telefon numarasini istiyorum..bulunmasi bu kadar mi imkansiz yaa bilen biri varsa lutfen yazabilir mi? Lutfeeeeennnn

  2. İlyas says:

    Engin altan düzyatan in numarasını istiyorum her hangi bir kişi de varsa beni ara sin lütfen 05436570655

  3. İlahe says:

    Bana lütfen Hazar Motan, Naz Çağla Irmak,Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız,Aleyna Solaker ve Nil Keserin telefon numarası lazım, lütfen acil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>