Özbekistan Telefon Numarası Bulma – Tel No Sorgulama

özbekistan

Yurtdışı telefon numarası sorgulama rehberinden – Özbekistan Cumhuriyeti telefon no sorgulama nasıl yapılır buna dair bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÖZBEKİSTAN TELEFON NUMARASI ÖĞRENME

Türk cumhuriyetleri ülkelerinden birisi olan aynı zamanda Orta Asya’nın eski Sovyetler Birliği – SSCB ülkelerinden olan Özbekistan’ın uluslararası telefon kodu +0998′dir. Yani telefonunuzun ekranına 00998 veya 998 ile başlayan bilinmeyen numara düştüyse bu Özbekistan’a ait bir telefon numarası demektir. Bunu Türkiye’deki telefon rehberlerinden, numaranın kime ait olduğunu öğrenmeniz mümkün değildir. Ancak Özbekistan’daki bir Türk gsm operatörüne ait telefonu sorgulama siteleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

TEL NO SORGULAMA – BULMA VE ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

*** Özbekistan telefonları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “Özbekistan Telefon Numarası Bulma – Tel No Sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>