Sanalpazar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Tel No

İnternet Siteleri – Alışveriş Siteleri kategorisinden sanalpazar.com telefonu sorgulama – öğrenme ve diğer iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

SANALPAZAR İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon numarası: GÜNCEL NUMARAYI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!
Arama merkezi yönü: Özel hat – Türkiye geneli Yurtdışı araması: Açık. Arama yaparken +90 kodunu ve arayacağınız ilin alan kodunu (0212) eklemeyi unutmayınız.
Hakkında bilgi: Bu site, Gold Bilgisayar Mağazaları iştiraki olan online alışveriş sitesidir. İlan sistemi, açık satış ve pazar ile açık artırma usulü kişilerin birbiri arasında alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

 

Sanalpazar iletişim bilgileri hakkında genel bilgiler: 444′lü numaralar, servis sağlayıcının müşteri hizmetleri olarak tahsis ettiği numaralardır. Sabit telefon ve cep telefonlarından (Turkcell – Avea – Vodafone) ararken başına alan kodu koymanıza gerek yoktur. Ancak sabit telefonlardan arama yaparken, aramak istediğiniz şehrin alan kodunu ekleyerek arama gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan sanalpazar.com numarası internetten derlenmiştir. Telefon numarası rehberi zaman içerisinde değişiklik göstermiş olabilir. Bu konuda bir tespitiniz olursa; yukarıda yer alan numaranın hatalı, eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsanız; lütfen bizimle iletişime geçiniz.

*** Sanalpazar tel no hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Sanalpazar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Tel No

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>