Facebook Telefon Numarası Bulma – Silme

facebook

İnternetten telefon numarası sorgulama rehberinden bir diğer yöntem ise, Facebook telefon numaraları bulma. Peki gerçekten Facebook üzerinden telefon numarası sorgulama yapılabilir mi? Facebook telefon rehberi uygulaması var mı?

FACEBOOK TELEFON DOĞRULAMA

Son yılların en popüler sosyal medya ağı olan Facebook telefon silme ve doğrulama uygulamasını kullandığı doğrudur. Ancak bu uygulama tamamen kişinni hesap güvenliğini sağlamak içindir. İleride herhangi bir nedenle Facebook hesabına giriş yapamaz, erişim sağlayamaz; bir şekilde hesabına ulaşımaz (şifre unutma, çalınma, hacklenme vb.) bu hesaba tekrar kavuşabilmesi için kısa mesaj – SMS doğrulaması yapmak için kullanılmaktadır. Facebook telefon ekleme ile herhangi bir şekilde numaraları dışarı ile paylaşmamaktadır. Bunu ne Türkiye’de ne de ABD’de yapmaktadır. Zaten düşününce böyle bir paylaşımın kişisel gizliliği ihlal etmesinden ötürü, büyük tepski toplayacapı kesindir. Ancak aşağıdaki telefon sorgulama servisi ile ad ile soyad girerek kişiye ait tüm telefon numaralarını kolayca bulabilirsiniz.

İSİMDEN TELEFON SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

*** Facebook telefon onaylama hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

2 thoughts on “Facebook Telefon Numarası Bulma – Silme

  1. Facebook hesabimi epey once dondurmustum ama kendiliginden acilmis ve sifremi unuttum ayrica hesabima kayitli cep telefon numarasini kullanmiyorum ne yapmam gerek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>