Banka Telefon Numaraları – Şube Tel Noları

banka

Sabit Telefon numaraları sorgulama servisi rehberinden aşağıdaki sorgulama servisinden bankala şubelerinin telefon numaraları sorgulaması ve öğrenme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

BANKA ŞUBELERİ NOLARI

Aşağıdaki sorgulama servisi ile hem sabit telefon numaralarını hem de cep telefonu numaralarını sorgulamanız mümkün. Dolayısıyla herhangi bir banka şubesinin telefon numarasını telefon rehberi içerisinde sorgulama yapabileceğiniz gibi adını ve soyadını bildiğpiniz bir kişinin de telefon numarasını yine aşağıdaki servis sayesinde sorgulama imkanınsa sahip olabiliyorsunuz. Sorgulama yaparken Turkcell, Avea ve Vodafone gsm hatları ile sabit telefon numaraları telefon rehberi içerisinde sorgulanabilmekte aynı zamanda elinizde olan bir telefon numarasının sahibinin kim olduğunu yani kimin adıne ve soyadına kayıtlı olduğunu da yine aşağıdaki sorgulama servisi sayesinde telefon rehberleri içerisinde arayarak öğrenme şansına sahip olabiliyorsunuz.

ŞUBE TELEFON BANKACILIĞI NO SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

*** Banka telefon değiştirme güncelleme hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

One thought on “Banka Telefon Numaraları – Şube Tel Noları

  1. Deles says:

    annem gaip yıllar once babamın emekli maasını alıyodu galiipk kararından sonra maaşı ben almaya basladım annemin almadıgı 13bin tl sıgortada duruyor ben kendi hakkıma dusenı aldım fakat ayrı babadan olan ablam ve abim var bu paraya onlarda ortak oluyor bu parayı alabilmem ie7in benden vergiden istenilen vergiden muaf veya vergisi f6denmiş olduguna dair evrak istediler ben vergiden kagıt alıp 2kez gf6ndermeme ragmen bana aynı istekte tekrar bulundular abim ve ablam bu paradan alıcaklarmı vergiden muaf kagıdı nedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>