Firma Telefon Numarası Sorgulama – Öğrenme

firma

Türkiye’nin herhangi bir yerinde herhangi bir işkolunda faaliyet gösteren şirketlerin, firmaların, işyerlerinin telefon numaraları, adres ve diğer iletişim bilgilerini sorgulayabileceğiniz firma telefonları sorgulama servisi bağlantısı aşağıda yer alıyor.

FİRMA TELEFON REHBERİ

İster büyük ölçekli olsun ister kobi (küçük ve orta ölçekli işletmeler) olsun isterse esnaf boyutunda hizmet veren, faaliyet gösteren firmalar olsun şirket telefon numarası sorgulamasını aşağıdan yapabilirsiniz. Aşağıdaki servisten firma sorgulama bölümüne geçerek aramak istediğiniz sorgulamayı yapabilirsiniz. Ayrıca firma ünvanından ya da bu bir şahıs firması ya da serbest meslek ile uğraşan (doktor, avukat, mimar, mühendis vb.) kimse ise adını soyadını yazarak da adına kayıtlı olan telefon numaralarını yine kolayca öğrenebilir ve telefon rehberi içerisinde sorgulayabilirsiniz. Sorgulamalar hem sabit telefon rehberi hem de gsm operatörü yani cep telefonu rehberi (Turkcell – Avea – Vodafone) içerisinde yapılmaktadırlar.

FİRMA TELEFON NUMARASI ÖĞRENME SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 

 

*** Firma telefon numarası ulma hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Firma Telefon Numarası Sorgulama – Öğrenme

  1. pelda yakan bi kızın numarasını öğrenmek istiyom kardeşi umutcan yakan babası ferit yakan bingöl doğumlu diyarbakırda yaşıyor numarasını nasıl öğrenebilirim yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>