İnternetten Numara Sorgulama Turkcell – Vodafone – Avea

numara

İnternetten ücretsiz numara sorgulama yapmak isteyenler için alternatif herhangi bir program yüklemeden ya da kendi kişisel bilgilerini kimseyle paylaşmadan ya da bedava internetten tel no bulma servisleri ile güncel ya da doğru olmayan servisleri kullanmak istemeyenler için aşağıda işinize yarar, yasal ve gsm operatörlerinin kendi rehberlerinden sorgulayan bir servis yer alıyor.

TURKCELL – AVEA – VODAFONE İNTERNETTEN TELEFON SORGULAMA

İnternetten numara nasıl bulunur için alternatif kanallar mevcut. Ancak esas olan doğru ve güncel numara bulmak. Ayrıca yer alan birçok program ve uygulama sizin şahsi telefon rehberinizi kopyalıyor, kendi sistemine kaydediyor ve sizin rehberinizi de dünyadaki tüm kullanıcılarla otomatik olarak paylaşıyor. Siz de internetten numara silme uğraşı içerisine girmek zorunda kalıyorsunuz. Oysa bu tip şeylere gerek olmadan aşağıdaki internetten numara bulma ve öğrenme servisi sayesinde hem yasal hem de ciddi sorgulama yapabilirsiniz. Turkcell internetten numara sorgulama, Avea internetten numara bulma, Vodafone internetten no sorgulama, Turk Telekom internetten numara öğrenme dahil tamamını yapabilirsiniz. Ayrıca sorgulamalar Turkcell, Avea, Vodafone ve Türk Telekom telefon rehberi içerisinden yapıldığından kesin sonuç vermektedir.

İNTERNETTEN NUMARA ÖĞRENME İÇİN TIKLAYINIZ!

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak herhangi bir uygulama ya da program indirmenize gerek kalmadan veya herhangi bir yere üye olmadan sorgulama yapabilirsiniz.

 

 

*** netten ücretsiz no sorgulama hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

 

5 thoughts on “İnternetten Numara Sorgulama Turkcell – Vodafone – Avea

  1. HAYRİYE says:

    gelen mesaja “EVET” cevabı yazıp gönderinceye kadar süre bitiyor, 3dak. yazıyor ama 1 dak dan önce bitiyor. tabii ücret kesiliyor, yani aradığımız numaraya ulaşma imkanı yok !!!!!!!

  2. gürbüz says:

    Hocam sana bir sorum olucak ben etiyopyada çalışıyom bir kızla ilişkiye girdim ama çok pişmanım 3 ay oldu korkuyom acaba ben ey ist olurmuyum ve nezaman belirtisi olur lütfen cevap verin yada yada vassapla mesaj atın psikolojim bozuldu vallaha

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>