Telefon Bulma Rehberi Programı ve Sihirbazı

telefon

Her ne kadar telefon bulma sihirbazı olarak geçse de servisin yaptığı şey telefon rehberi içerisinde ad-soyad ile telefon numarası bulma veya numaradan isim bulma yani numaranın kime ait olduğunu – kimin adına kayıtlı olduğunu bulma uygulaması.

TELEFON BULMA PROGRAMI

Aslında program demek yerinde değil. Zira herhangi bir uygulama yüklemek zorunda değilsiniz telefonunuza. Bunun yanısıra bilgisayardan telefon bulma imkanı verdiği için telefon olmadan da kullanılabiliyor. Bu yüzden telefon arama programı – sorgulama programı – bulma uygulaması demek çok da doğru değil. Yapılan şeyin tel no sorgulama programlarından farkı ise yasal olması. Yani Türk Telekom sabit telefon ve cep telefonu ile Turkcell ve Vodafone telefon rehberleri içerisinde arama yapacak, rehberdeki kayıtları size sunması. Yani tamamen izinli bir servis. İsimden numara bulma yapma imkanınız olduğu gibi numaradan isim sorgulama da yapabilmek mümkün. Herhangi bir üyelik ya da abonelik yapmanıza da gerek olmaksızın aşağıdaki sorgulama servisini kullanabilirsiniz.

İSİMDEN TELEFON NO SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ!

*** Telefon bulma robotu hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

12 thoughts on “Telefon Bulma Rehberi Programı ve Sihirbazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>