Gizli Telefon Numarası Nasıl Bulunur – Öğrenilir

gizli telefon

Eğer telefonunuz, telefon numarasınız yani telefon hattınız gizli aramaya kapalı değil yani gizli aramalara açık ise başka kimseler numaralarını gizleyerek size ulaşabilir, sizi arayabilirler. Peki sizi arayan gizli numaranın kim olduğunu nasıl öğrenebilirsiniz?

GİZLİ TELEFON NASIL ÖĞRENİLİR

Eskiden çok popüler bir olaydı gizli numaradan çağrı yapmak – gizli numaradan çağrı gelmesi. Sonraları gsm operatörleri gizli çağrı kabul etme – gizli çağrı kabul etmeme yani gizli numaradan aranma ya da aranmama imkanı tanıdı kullanıcılarına. Bu hem Turkcell hem Vodafone hem de Avea (Türk Telekom) için geçerli idi. Böylelikle aboneler istemedikleri daha doğrusu bilmedikleri aramalardan böylece kurtulmuş oldular. Ancak bunu sorun etmeyen kimseler ise gizli nodan arama almaya devam ettiler. İşte gizli numaradan aramaya açık kimseler ise meraklarına yenik düşerek kendilerini arayan kimseleri öğrenme yoluna gitmek istiyorlar. Peki gizli nodan arayanı bulma nasıl yapılır? Bunu doğrudan bulmak mümkün değildir. Yani eğer sizi arayan kişinin an ve an kim olduğunu bulmanız teknik olarak mümkün değildir. Gizli numaradan arayanı nasıl bulurum sorusunun kesin cevabı yok. Ancak şüphelendiğiniz yani sizi aramasını beklediğiniz ya da arayacağını düşündüğünüz kimseleri tahmin edebilir, fikir yürütebilir, bu kişilerin adı ve soyadı ile telefon rehberinde sorgulamasını yaparak, kayıtlı numaralarını öğrenmeniz mümkündür.

İSİM SOYİSİMDEN TELEFON NO SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ!

*** gizliden arama bulma hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “Gizli Telefon Numarası Nasıl Bulunur – Öğrenilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>