Faks Numarası Sorgulama – Fax Bulma ve Öğrenme

faks

Her ne kadar devri geçmiş gibi gözükse de Şirketler ve devlet kurumları başta olmak üzere pek çok yerde hala yoğun bir şekilde faks numaraları kullanılıyor ve pek çok insan da şahsi işleri başta olmak üzere halletmek üzere fax numarası öğrenme isteğinde bulunuyor. Peki fax numarası nasıl anılır? nasıl sorgulanır?

FAKS NUMARASI ÖĞRENME

Öncelikle faks nasıl alınır? Fax nasıl kullanılır? Cihazı olan kimseler aynı telefon no başvurusunda bulunulduğu gibi herhangi bir Türk Telekom ofisine giderek faks hattı başvurusu yapabilir ve daha sonrasında gelen teknik servis ekibi tarafından kendisine faks numarası bağlanabilir. Ve bu faks numarası örnekleri tıpkı telefon numarası gibi telefon rehberine kaydı yapılabilir. Telefon rehberi kaydı yapılan faks numaraları ise telefon numarası sorgulama gibi fax no sorgulama yapılabilmektedir. Bunun için kişinin adını veya soyadını bilmeniz ya da şirket ya da herhangi bir kurumsa kurum adını bilmeniz yeterli olmaktadır. Bununla beraber ad ve soyad girilerek edinilen numara bilgileri ile kişiye ait diğer numaraları da öğrenmeniz mümkün. (sabit telefon numarası, cep telefonu gsm numarası, işyeri numarası, ev numarası vb.) bu numaralar içerisinde faks numarası da kayıtlı olabilmekte. Bununla beraber bir faks numarasının kimin adına kayıtlı olduğunu da yine aynı sistem üzerinden öğrenmeniz mümkündür. Aşağıda numara sorgulama servisi yer alıyor. Bu servisten faydalanabilirsiniz. Herhangi bir program yüklemeniz gerekmez. Bilgisayardan ya da akıllı telefondan kullanabilirsiniz.

FAX NUMARASI SORGULAMA İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

 

*** faks no kime ait hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

3 thoughts on “Faks Numarası Sorgulama – Fax Bulma ve Öğrenme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>