Voip Numarası Sorgulama – Voip Bulma ve Öğrenme

voip

Her ne kadar devri geçmiş gibi gözükse de Şirketler ve devlet kurumları başta olmak üzere pek çok yerde yoğun bir şekilde Voip numaraları kullanılıyor ve pek çok insan da şahsi işleri başta olmak üzere halletmek üzere Voip numarası öğrenme isteğinde bulunuyor. Peki Voip numarası nasıl anılır? nasıl sorgulanır?

VOIP NUMARASI ÖĞRENME

Öncelikle Voip nasıl alınır? Voip nasıl kullanılır? Cihazı olan kimseler aynı telefon no başvurusunda bulunulduğu gibi herhangi bir Türk Telekom ofisine giderek Voip hattı başvurusu yapabilir ve daha sonrasında gelen teknik servis ekibi tarafından kendisine voıp numarası bağlanabilir. Ve bu Vo ip numarası örnekleri tıpkı telefon numarası gibi telefon rehberine kaydı yapılabilir. Telefon rehberi kaydı yapılan Voip numaraları ise telefon numarası sorgulama gibi Voip no sorgulama yapılabilmektedir. Bunun için kişinin adını veya soyadını bilmeniz ya da şirket ya da herhangi bir kurumsa kurum adını bilmeniz yeterli olmaktadır. Bununla beraber ad ve soyad girilerek edinilen numara bilgileri ile kişiye ait diğer numaraları da öğrenmeniz mümkün. (sabit telefon numarası, cep telefonu gsm numarası, işyeri numarası, ev numarası vb.) bu numaralar içerisinde Voip numarası da kayıtlı olabilmekte. Bununla beraber bir Voip numarasının kimin adına kayıtlı olduğunu da yine aynı sistem üzerinden öğrenmeniz mümkündür. Aşağıda numara sorgulama servisi yer alıyor. Bu servisten faydalanabilirsiniz. Herhangi bir program yüklemeniz gerekmez. Bilgisayardan ya da akıllı telefondan kullanabilirsiniz.

VOIP NUMARASI SORGULAMA

 

*** Voip no kime ait hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Voip Numarası Sorgulama – Voip Bulma ve Öğrenme

  1. Mikail korkmaz says:

    Merhaba. +1(337) 252 10 40. Bu numaradan arayan birisi tarafindan dolandirildim.kime ait bu numara yardimci olursaniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>