Getcontact Rehber Sorgulama Nasıl Yapılır

getcontact

Son zamanların popüler uygulaması Getcontact sorgulama olmuyor – öğrenme yapılmıyor şikayetleri üzerine bu açıklamaları yapma gereği hasıl oldu.

GETCONTACT REHBERDE NASIL KAYITLIYIM ÖĞRENME

Getcontact nedir – ne işe yarar? Bunu açıklayalım. Bu uygulamanın tek bir numarası var o da başkalarının sizi rehbere nasıl kaydettiğini öğrenmek. Tabii bunun olumsuz yönleri de var olumlu da. Öncelikle rehberinizi açmanız yani uygulamanın veritabanına eklemesine izin vermeniz gerekiyor. Yani sizin rehberdeki numaralar da başkalarının görüntülemesine açık hale geliyor.

Getcontact nasıl kaydedildim veya rehbere nasıl kayıtlıyım uygulaması ilk kez Türkiye’de kullanılan bir şey değil. Daha önce Türk girişimcilerce Sorgulapp adlı bir site yayına sokulmuştu. Sorgulapp üzerinden de aynı işlem yapılabiliyordu. Üstelik Sorgulapp’ın arşivi çok daha genişti. Üstelik Getcontact uygulaması indirme gibi bir şey de istemiyordu. Halka açıktı. Ancak Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği tarafından site kapatıldı. Bu erişim engellemesi işleminin ardından siteyi de kapattı yöneticileri. Zira VPN ile de erişim sağlanamıyor. Ancak nedendir bilinmez Getcontact kadar ses getirmedi. Herhalde uygulama olmadığından ötürü. Zira yurdumuz insanının uygulama kullanmaya bayıldığını anlatmaya gerek yok sanırız.

GETCONTACT UNLIST (NUMARA SİLME) NASIL YAPILIR

Getcontact hesap silme nasıl yapılır anlatmaya gerek yok. Zira bu uygulama artık Türkiye’de yasaklandı. Şu an bu uygulamayı kullanmanıza imkan yok. Dolayısıyla numaralar da artık görüntülenemez. Get Contact Android için Google Play Iphone için Appstore üzerinden apk indirme mümkün ancak erişim engellendiğinden uygulama açılmıyor. Yasaklar ülkesi Türkiye’de iyi dayandı bile denebilir.

*** getcontact haqqinda melumat hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanıyor.

 

2 thoughts on “Getcontact Rehber Sorgulama Nasıl Yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>