Enes Batur Telefon Numarası Nedir – 2021

enes batur

Dünyada olduğu gibi artık Türkiye’de de Youtube fenomenleri türüyor. İşte bunlardan birisi olan çocukların sevgilisi ve hayranlık beslediği Youtuber Enes Batur’un telefon numarası nedir?

ENES BATUR’UN GERÇEK TELEFON NUMARASI NEDİR

Son filmi Hayal mi Gerçek mi ile ününe ün katan Enes Batur’un gerçek numarası diye bir şey sözkonusu değil. Yani kendisi herhangi bir sosyal platformda Youtube hesabında, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat vb. gibi ağlarda kendi telefon numarasını paylaşmış değil. İnternette dolanan numaralar Enes Batur’un gerçek numarası değil. Sadece bazı uyanık girişimcilerin sosyal medya hesaplarına kullanıcı çekebilmek, Youtube kanalına takipçi toplamak adına yaptığı basit numaralardan ibaret. Dolayısıyla Enes Batur’un Youtube kanalı, Facebook sayfası, Instagram hesabı veya kendi açıklaması dışında tel no verildiği zaman arayıp da kimseyi rahatsız etmeyiniz.

Enes Batur telefon oyunları, telefon uygulaması, resimleri vb. gibi şeyleri internette mevcut ancak tel numarası yok. Zaten vermesi de düşünülemez. Zira bu kadar insanla konuşması görüşmesi de teknik olarak mümkün değil. Unutmayın, geçmiş yıllarda telefon numaralarını veren ya da bir şekilde telefon numarası internete düşen kişiler telefon hatlarını kapatmak durumunda kalmışlardı aşırı ilgiden ötürü. Aynı durum Youtuber dahi olsa bir başka kişinin başına gelmesi kimse tarafından istenecek bir şey değildir. Ayrıca Enes Batur annesi ve babası ile birlikte yaşamaktadır. Ev telefon numarası nedir gibi bir sorunun sorulması ayrıca abesle iştigaldir. 118′li hatlar veya Turkcell – Vodafone – Türk Telekom numara sorgulama ve telefon rehberi gibi sistemlerin de işe yarayacağı meçhuldür. En iyisi ve en kolayı kendisini Youtube kanalından takip etmektir.

*** Enes batur sungurtekin telefonu hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

 

 

15 thoughts on “Enes Batur Telefon Numarası Nedir – 2021

  1. Enes Batur SUNGURTEKİN says:

    Sevgili Çocuklar Büyüklerim Ve Arkadaşlarım Benim Numaramı Başka Sayfalardan Aramayın. Dolandırıcıların Numaraları Ola Bilir
    <3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>