Danla Bilic Telefon Numarası Nedir – 2020

danla bilic

Genellikle makyaj ve kişisel bakım videoları paylaşan Youtuber Danla Bilic makyajsız hali ve diğer yönleri ile fenomen olmuş özellikle küçük hemcinslerinin ilgisini çekmiş ve Beyaz Show’a dahi katılmıştı. İşte merak edenler için Danla Bilic’in telefon numarası nedir?

DANLA BILIC’IN NUMARASI NEDİR

Makyaj videoları ve Instagram hikayeleri ile popülaritesini artıran Danla Bilic’in gerçek numarası diye bir şey sözkonusu değil. Yani kendisi herhangi bir sosyal platformda Youtube hesabında, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat vb. gibi ağlarda kendi telefon numarasını paylaşmış değil. İnternette dolanan numaralar Danla Bilic’in gerçek numarası değil. Sadece bazı uyanık girişimcilerin sosyal medya hesaplarına kullanıcı çekebilmek, Youtube kanalına takipçi toplamak adına yaptığı basit numaralardan ibaret. Dolayısıyla Danla Bilic’in Youtube kanalı, Facebook sayfası, Instagram hesabı veya kendi açıklaması dışında tel no verildiği zaman arayıp da kimseyi rahatsız etmeyiniz.

Danla Bilic’in gerçek adı – asıl ismi nedir?
Bu Youtuber’ın ismi daha çok Sırp veyahu bir başka Slav asıllı millete ait gibi duruyor olsa da bu bir takma isim. Danla Bilic’in gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olmakla beraber kendisi öğrencidir ve Beykent Üniversitesi’nde eğitim görmektedir. Beykent Üniversitesi genelde ünlülerin üniversitesi olarak bilinmektedir. Murat Dalkılıç, Gizem Karaca, Buğra Gülsoy, Gizem Kıratlı gibi ünlüler de bu üniversitenin mezunudur. Danla Bilic telefon çekilişi, telefon kılıfı, telefon kabı vb. gibi kampanyalar düzenleyerek adından söz ettirmeye çalışmaktadır.

*** danla bilic tel no hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

One thought on “Danla Bilic Telefon Numarası Nedir – 2020

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>