Mustafa Ceceli Telefon Numarası Nedir – 2019

mustafa ceceli

Son zamanlarda şarkıları dilden dile dolaşan, özellikle belediye konserlerinde çok sık karşımıza çıkan şarkıcı Mustafa Ceceli’nin telefon numarası nedir?

MUSTAFA CECELİ’NİN GERÇEK TELEFON NUMARASI NEDİR

Ramazan aylarında çıkardığı ilahi albümleri ve diğer zamanlarda da yine çıkardığı romantik aşk şarkıları ile tanınan Mustafa Ceceli’nin erçek numarası diye bir şey sözkonusu değil. Yani kendisi herhangi bir sosyal platformda Youtube hesabında, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat vb. gibi ağlarda kendi telefon numarasını paylaşmış değil. İnternette dolanan numaralar Mustafa Ceceli’nin gerçek numarası değil. Sadece bazı uyanık girişimcilerin sosyal medya hesaplarına kullanıcı çekebilmek, Youtube kanalına takipçi toplamak adına yaptığı basit numaralardan ibaret. Dolayısıyla Mustafa Ceceli’nin Youtube kanalı, Facebook sayfası, Instagram hesabı veya kendi açıklaması dışında tel no verildiği zaman arayıp da kimseyi rahatsız etmeyiniz.

Mustafa Ceceli telefon zil sesi, telefon markası, telefon oyunları, telefon uygulaması, resimleri vb. gibi şeyleri internette mevcut ancak tel numarası yok. Zaten vermesi de düşünülemez. Zira bu kadar insanla konuşması görüşmesi de teknik olarak mümkün değil. Unutmayın, geçmiş yıllarda telefon numaralarını veren ya da bir şekilde telefon numarası internete düşen kişiler telefon hatlarını kapatmak durumunda kalmışlardı aşırı ilgiden ötürü. Aynı durum kim olursa olsun bir başka kişinin başına gelmesi kimse tarafından istenecek bir şey değildir. İnternette Cecelistler grubu, fan sayfaları vb. gibi yerlerde bulunan tel nolara itibar etmeyiniz. Ev telefon numarası nedir gibi bir sorunun sorulması ayrıca abesle iştigaldir. 118′li hatlar veya Turkcell – Vodafone – Türk Telekom numara sorgulama ve telefon rehberi gibi sistemlerin de işe yarayacağı meçhuldür. En iyisi ve en kolayı kendisini Youtube kanalından takip etmektir.

*** Mustafa ceceli telefonu hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Mustafa Ceceli Telefon Numarası Nedir – 2019

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>