Cristiano Ronaldo Telefon Numarası Nedir – 2020

cristiano ronaldo

Daha önceleri Real Madrid kulübünde top koşturan bu yıl rekor transfer ücretiyle İtalyan devi Juventus’a transfer olan Portekizli golcü Cristiano Ronaldo’nun telefon numarası nedir?

CRISTIANO RONALDO GERÇEK TELEFON NUMARASI NEDİR

Dünyanın yaşayan en iyi futbolcuları arasında yer alan, en son Rusya’daki DÜnya Kupasında şovunu yapan Cristiano Ronaldo’nun gerçek numarası diye bir şey sözkonusu değil. Yani kendisi herhangi bir sosyal platformda Youtube hesabında, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat vb. gibi ağlarda kendi telefon numarasını paylaşmış değil. İnternette dolanan numaralar Cristiano Ronaldo’nun gerçek numarası değil. Sadece bazı uyanık girişimcilerin sosyal medya hesaplarına kullanıcı çekebilmek, Youtube kanalına takipçi toplamak adına yaptığı basit numaralardan ibaret. Dolayısıyla Cristiano Ronaldo’nun Youtube kanalı, Facebook sayfası, Instagram hesabı veya kendi açıklaması dışında tel no verildiği zaman arayıp da kimseyi rahatsız etmeyiniz.

Cristiano Ronaldo telefon oyunları, duvar kağıtları, telefon uygulaması, resimleri vb. gibi şeyleri internette mevcut ancak tel numarası yok. Zaten vermesi de düşünülemez. Zira bu kadar insanla konuşması görüşmesi de teknik olarak mümkün değil. Unutmayın, geçmiş yıllarda telefon numaralarını veren ya da bir şekilde telefon numarası internete düşen kişiler telefon hatlarını kapatmak durumunda kalmışlardı aşırı ilgiden ötürü. Aynı durum dünyaca ünlü bir futbolcunun başına gelmesi kimse tarafından istenecek bir şey değildir. Ayrıca Ronaldo Ev telefon numarası nedir gibi bir sorunun sorulması ayrıca abesle iştigaldir. 118′li hatlar veya Turkcell – Vodafone – Türk Telekom numara sorgulama ve telefon rehberi gibi sistemlerin de işe yarayacağı meçhuldür. CR7 lakabı ve markası ile bilinen futbolcunun Portekizce konuştuğunu, Türkçe bilmediğini de hatırlatmak isteriz.

*** Cristiano ronaldo telephone number hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

 

 

 

12 thoughts on “Cristiano Ronaldo Telefon Numarası Nedir – 2020

  1. Muhammed özen says:

    Selamün aleyküm iyi akşamlar hayırlı cumalar dilerim beni aramani ulasmani teselli ediyorum saygılar sevgiler diliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>