Lionel Messi Telefon Numarası Nedir – 2021

lionel messi

 

Yaşamını yitiren Diego Armando Maradona’dan sonra Arjantin milli takımının yeni Maradona’sı olarak kabul edilen, Arjantin ve Barcelona’nın 10 numaralı futbolcusu olan Lionel Messi’nin telefon numarası nedir?

LIONEL MESSI GERÇEK TELEFON NUMARASI NEDİR

Dünyanın yaşayan en iyi futbolcuları arasında yer alan, İspanya Ligi La Liga’da, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ve milli takımlar düzeyindeki turnuvalarda her zaman en gözde futbolcu olan Lionel Messi’nin gerçek numarası diye bir şey sözkonusu değil. Yani kendisi herhangi bir sosyal platformda Youtube hesabında, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat vb. gibi ağlarda kendi telefon numarasını paylaşmış değil. İnternette dolanan numaralar Lionel Messi’nin gerçek numarası değil. Sadece bazı uyanık girişimcilerin sosyal medya hesaplarına kullanıcı çekebilmek, Youtube kanalına takipçi toplamak adına yaptığı basit numaralardan ibaret. Dolayısıyla Lionel Messi’nin Youtube kanalı, Facebook sayfası, Instagram hesabı veya kendi açıklaması dışında tel no verildiği zaman arayıp da kimseyi rahatsız etmeyiniz.

Lionel Messi telefon oyunları, duvar kağıtları, telefon uygulaması, resimleri vb. gibi şeyleri internette mevcut ancak tel numarası yok. Zaten vermesi de düşünülemez. Zira bu kadar insanla konuşması görüşmesi de teknik olarak mümkün değil. Unutmayın, geçmiş yıllarda telefon numaralarını veren ya da bir şekilde telefon numarası internete düşen kişiler telefon hatlarını kapatmak durumunda kalmışlardı aşırı ilgiden ötürü. Aynı durum dünyaca ünlü bir futbolcunun başına gelmesi kimse tarafından istenecek bir şey değildir. Ayrıca Messi Ev telefon numarası nedir gibi bir sorunun sorulması ayrıca abesle iştigaldir. 118′li hatlar veya Turkcell – Vodafone – Türk Telekom numara sorgulama ve telefon rehberi gibi sistemlerin de işe yarayacağı meçhuldür. Messi lakabı ve markası ile bilinen futbolcunun İspanyolca konuştuğunu, Türkçe bilmediğini de hatırlatmak isteriz.

*** Lionel Messi telephone number hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “Lionel Messi Telefon Numarası Nedir – 2021

  1. Mahmut says:

    Abim çok zor durumda yim lütfen yardım edi bana 200 bin tl borcum var ödeyemezsem çok kötü olacak 4 evlâdım var daha küçükler sana kurban olayım benz yardımcı olun abim gerçekten çok zor durumda yim ben dilenci değilim abim çok utanıyorum ama mecburum abim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>