Mesut Özil Telefon Numarası Nedir – 2021

mesut özil

Almanya milli takımının 10 numaralı oyuncusu iken bir anda Alman milli takımını bıraktığını açıklayan sonrasında da Arsenal’den, Fenerbahçe’ye rekor ücretle transfer olan Mesut Özil’in telefon numarası nedir?

MESUT ÖZİL GERÇEK TELEFON NUMARASI NEDİR

Türk milli takımı yerine Alman milli takımını seçmesi, siyasi söylemleri, ülkesi ile sorunlar yaşaması ile birlikte soluğu bir anda Türkiye’de, Fenerbahçe’de alan eski Arsenal yeni Fenerbahçe futbolcusu Mesut Özil’in gerçek numarası diye bir şey sözkonusu değil. Yani kendisi herhangi bir sosyal platformda Youtube hesabında, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat vb. gibi ağlarda kendi telefon numarasını paylaşmış değil. İnternette dolanan numaralar Lionel Messi’nin gerçek numarası değil. Sadece bazı uyanık girişimcilerin sosyal medya hesaplarına kullanıcı çekebilmek, Youtube kanalına takipçi toplamak adına yaptığı basit numaralardan ibaret. Dolayısıyla Mesut Özil’in Youtube kanalı, Facebook sayfası, Instagram hesabı veya kendi açıklaması dışında tel no verildiği zaman arayıp da kimseyi rahatsız etmeyiniz.

Mesut Özil telefon oyunları, duvar kağıtları, telefon uygulaması, resimleri vb. gibi şeyleri internette mevcut ancak tel numarası yok. Zaten vermesi de düşünülemez. Zira bu kadar insanla konuşması görüşmesi de teknik olarak mümkün değil. Unutmayın, geçmiş yıllarda telefon numaralarını veren ya da bir şekilde telefon numarası internete düşen kişiler telefon hatlarını kapatmak durumunda kalmışlardı aşırı ilgiden ötürü. Aynı durum dünyaca ünlü bir futbolcunun başına gelmesi kimse tarafından istenecek bir şey değildir. Ayrıca Mesut Özil Ev telefon numarası nedir gibi bir sorunun sorulması ayrıca abesle iştigaldir. 118′li hatlar veya Turkcell – Vodafone – Türk Telekom numara sorgulama ve telefon rehberi gibi sistemlerin de işe yarayacağı meçhuldür. Mesut Özil lakabı ve markası ile bilinen futbolcunun Almanca konuştuğunu ancak Türkçe de bildiğini hatırlatmak isteriz.

*** Mesut Özil telephone number hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “Mesut Özil Telefon Numarası Nedir – 2021

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>