Zlatan Ibrahimoviç Telefon Numarası Nedir – 2021

zlatan ibrahimovic

Sadece futbolu ile değil aynı zamanda ego dolu konuşmaları ile bilinen, Avrupa’daki pek çok büyük spor kulübünde oynadıktan sonra ABD’ye Los Angeles Galaxy futbol takımına giden İsveçli futbolcu Zlatan İbrahimoviç’in telefon numarası nedir?

ZLATAN IBRAHIMOVIC GERÇEK TELEFON NUMARASI NEDİR

Soyadı nedeniyle kulak aşinalığımız olduğu, her ne kadar Arap ya da Boşnak sanılsa da kendisi İsveç milli takımında oynayan Zlatan İbrhahimoviç’in gerçek numarası diye bir şey sözkonusu değil. Yani kendisi herhangi bir sosyal platformda Youtube hesabında, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat vb. gibi ağlarda kendi telefon numarasını paylaşmış değil. İnternette dolanan numaralar Zlatan İbrahimoviç’in gerçek numarası değil. Sadece bazı uyanık girişimcilerin sosyal medya hesaplarına kullanıcı çekebilmek, Youtube kanalına takipçi toplamak adına yaptığı basit numaralardan ibaret. Dolayısıyla Zlatan İbrahimoviç’in Youtube kanalı, Facebook sayfası, Instagram hesabı veya kendi açıklaması dışında tel no verildiği zaman arayıp da kimseyi rahatsız etmeyiniz.

Zlatan İbrahimoviç telefon oyunları, duvar kağıtları, telefon uygulaması, resimleri vb. gibi şeyleri internette mevcut ancak tel numarası yok. Zaten vermesi de düşünülemez. Zira bu kadar insanla konuşması görüşmesi de teknik olarak mümkün değil. Unutmayın, geçmiş yıllarda telefon numaralarını veren ya da bir şekilde telefon numarası internete düşen kişiler telefon hatlarını kapatmak durumunda kalmışlardı aşırı ilgiden ötürü. Aynı durum dünyaca ünlü bir futbolcunun başına gelmesi kimse tarafından istenecek bir şey değildir. Ayrıca İbrahimoviç  Ev telefon numarası nedir gibi bir sorunun sorulması ayrıca abesle iştigaldir. 118′li hatlar veya Turkcell – Vodafone – Türk Telekom numara sorgulama ve telefon rehberi gibi sistemlerin de işe yarayacağı meçhuldür. Zla lakabı ve markası ile bilinen futbolcunun İsveççe konuştuğunu, Türkçe bilmediğini de hatırlatmak isteriz.

*** Zlatan ibrahimovic telephone number hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>