İngiltere Telefon Numarası Bulma – Tel No Sorgulama

ingiltere

Yurtdışı telefon numarası sorgulama rehberinden – Büyük Britanya – Birleşik Krallık telefon no sorgulama nasıl yapılır buna dair bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İNGİLTERE TELEFON NUMARASI ÖĞRENME

Avrupa Birliği ülkelerinden birisi olan aynı zamanda Avrupa’nın en büyük üçüncü ülkesi olan İngiltere’nin uluslararası telefon kodu +44′tür. Yani telefonunuzun ekranına 0044 veya 44 ile başlayan bilinmeyen numara düştüyse bu İngiltere’ye ait bir telefon numarası demektir. Bunu Türkiye’deki telefon rehberlerinden, numaranın kime ait olduğunu öğrenmeniz mümkün değildir. Ancak İngiltere telefon sorgulama siteleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Aradığınız nıo bir Türk gsm operatörüne ait telefonu sorgulama siteleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

TEL NO SORGULAMA – BULMA VE ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

*** İngiliz telefonları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

13 thoughts on “İngiltere Telefon Numarası Bulma – Tel No Sorgulama

  1. goktug says:

    bana ıngılterenın telefon rehberı lazım nasıl bulabılırım yada satın alabılecegım yer varmı bılen arkadas varsa arasın benı

  2. Ayhan Sarıgül says:

    ingilterenin- wakefield oturan susan bendthaoui isimli arkadaşımın terlefon numarasını istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>