Mesajla Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? SMS

mesaj

Turkcell numaraları, Vodafone numaraları ya da Avea numaraları fark etmeksizin mesaj ile numara sorgulama yapmak için aşağıdaki servisten yararlanabilirsiniz.

SMSLE NUMARA SORGULAMA

Adını ve soyadını bildiğiniz bir kişinin cep telefonu numarasını öğrenme (Turkcell – Avea veya Vodafone) ya da sizi arayan veya elinizde olan bir telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki servisten kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca sorgulamalara açık ve telefon rehberi kaydı var ise diğer telefon numaraları ve iletişim bilgilerini de kolayca edinebilirsiniz. Bunun için ayrıca yapmanız gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Mesaj ile numara sorgulama servisine aşağıdaki bağlantıdan giriş yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı tamamen güvenilir mesajla numara öğrenme ve isim öğrenme servisidir.

SORGULAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

*** Mesaj ile numaradan isim sorgulama hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

One thought on “Mesajla Numara Sorgulama Nasıl Yapılır? SMS

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>