Azerbaycan Telefon Numarası Bulma – Tel No Sorgulama

azerbaycan

Yurtdışı telefon numarası sorgulama rehberinden – Azerbaycan Cumhuriyeti telefon no sorgulama nasıl yapılır buna dair bilgiler aşağıda yer almaktadır.

AZERBAYCAN TELEFON NUMARASI ÖĞRENME

Türk Dünyası ülkelerinden birisi olan aynı zamanda Türkiye’ye manevi olarak en yakın ülke olan Azerbaycan’ın uluslararası telefon kodu +00994′tür. Yani telefonunuzun ekranına 00994 veya 994 ile başlayan bilinmeyen numara düştüyse bu Azerbaycan’a ait bir telefon numarası demektir. Bunu Türkiye’deki telefon rehberlerinden, numaranın kime ait olduğunu öğrenmeniz mümkün değildir. Ancak Azerbaycan telefon sorgulama siteleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Tabii bunu yapmanız için de Azerbaycan’daki telefon şirketleri ve firmalarına kayıtlı bu telefon numarasının herkesin görmesine açık olmasına izin vermiş olması gerekiyor.

 

TEL NO SORGULAMA – BULMA VE ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

*** Azeri telefonları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

17 thoughts on “Azerbaycan Telefon Numarası Bulma – Tel No Sorgulama

  1. Eşim cemal gadımzada 14yil onun üzerinde evkiyim ama onikiyildir kayip mahkeme hep düsdü maddi durumum ilmadigindan gelemedim lutven yardimci olun bana turkiyedeyim camal gadımzada telefonu yada adresi bana ulasirsa sevinirim pskilejim bozuldu depresyona girdim ayilem red eddi beni ortada kaldim benim bian evel bosanmam lazim hic bise talep edmiyom benim numaram 05366491264

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>